Pro Optix - SFP (mini-GBIC) transceivermodul Gigabit Ethernet
Pro Optix - SFP (mini-GBIC) transceivermodul Gigabit Ethernet
Pro Optix - SFP (mini-GBIC) transceivermodul Gigabit Ethernet
Pro Optix - SFP (mini-GBIC) transceivermodul Gigabit Ethernet

Pro Optix- SFP (mini-GBIC) transceivermodulGigabit Ethernet

kr 345
Frakt fra kr 99
Pro Optix artikkelnr. FOR-SX-MMD-O
Dustin artikkelnr. 5011263825

Raske fakta

  • Produsent
  • Nettverkskabeltype
    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    Gigabit Ethernet
  • Type venstrekontakt
    LC multimodus
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon - SFP (mini-GBIC) transceivermodul

Generelt

Produsent
Produktserie
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
SFP (mini-GBIC) transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
LC multimodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 1000Base-SX
Maks. overføringsdistanse
550 m
Egenskaper
8 dB power budget, Digital Diagnostics Monitoring (DDM), Non-Return-to-Zero (NRZ), Vertical Cavity Surface Emitting Laser (VCSEL)

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
1 Gbps
Optisk bølgelengde
850 nm

Maskinvarespesifikasjon

Fargekategori
Svart
Grensesnitt
1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. Driftstemperatur
70 °C

Garanti

Type
3 års garanti
Service og støtte
Begrenset garanti - 3 år
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på