Pro Optix - SFP+ transceivermodul (tilsvarer: Fortinet FOR-SFP-10G-SR) 10 Gigabit Ethernet
Pro Optix - SFP+ transceivermodul (tilsvarer: Fortinet FOR-SFP-10G-SR) 10 Gigabit Ethernet
Pro Optix - SFP+ transceivermodul (tilsvarer: Fortinet FOR-SFP-10G-SR) 10 Gigabit Ethernet
Pro Optix - SFP+ transceivermodul (tilsvarer: Fortinet FOR-SFP-10G-SR) 10 Gigabit Ethernet

Pro Optix- SFP+ transceivermodul (tilsvarer: Fortinet FOR-SFP-10G-SR)10 Gigabit Ethernet

kr 545
Frakt fra kr 99
Sendes innen 3-4 dager
Pro Optix artikkelnr. FOR-SFP-10G-SR-O
Dustin artikkelnr. 5011263824

Raske fakta

  • Produsent
  • Nettverkskabeltype
    SFP+ transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    10 Gigabit Ethernet
  • Type venstrekontakt
    LC multimodus
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon - SFP+ transceivermodul (tilsvarer: Fortinet FOR-SFP-10G-SR)

Generelt

Produsent
Produktserie
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
SFP+ transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
LC multimodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
OEM-delenummer tilsvarende produsent
Fortinet FOR-SFP-10G-SR
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 10GBase-SR
Maks. overføringsdistanse
300 m
Egenskaper
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
10 Gbps
Optisk bølgelengde
850 nm

Maskinvarespesifikasjon

Fargekategori
Hvit
Grensesnitt
1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multi-mode hunn x 2
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. Driftstemperatur
70 °C

Garanti

Type
3 års garanti
Service og støtte
Begrenset garanti - 3 år
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.