Ubiquiti UFiber 1.2m SC SC G.657.A1

Ubiquiti UFiber 1.2m SC SC G.657.A1

159 kr
Frakt fra 99 kr
Kan sendes omgående (11 på lager)
Ubiquiti artikkelnr. UF-SM-PATCH-APC-APC
Dustin artikkelnr. 5011232311

Raske fakta

  • Tilkobling 1
    SC
  • Tilkobling 2
    SC
  • Fiberoptisk type
    G.657.A1
  • Etterbehandlingstype på kontakt
    APC
  • Produktfarge
    Gult
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon UFiber

Topptekst

Produsent

Egenskaper

Kabellengde
1.2 m
Tilkobling 1
SC
Tilkobling 2
SC
Connector 1 kjønn
Hankjønn
Connector 2 kjønn
Hankjønn
Fiberoptisk type
G.657.A1
Etterbehandlingstype på kontakt
APC
Produktfarge
Gult
Jakkemateriale
Polyvinylklorid (PVC)

Logistikk data

Harmonisert system (HS)-kode
85447000

Vekt og dimensjoner

Kabeldiameter
2 mm
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på