Ubiquiti UFiber SC/APC SC/APC G.657.A1 1.5m

UbiquitiUFiberSC/APC SC/APC G.657.A1 1.5m

kr 159
Frakt fra kr 99
Kan sendes omgående (5 på lager)
Ubiquiti artikkelnr. UF-SM-PATCH-APC-APC
Dustin artikkelnr. 5011232311

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    SC/APC
  • Type venstrekontakt
    SC/APC
  • Tilpassede standarder
    G.657.A1
  • Lengde
    1.5 m
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon UFiber

Topptekst

Produsent

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Kappemateriale
PVC
Type venstrekontakt
SC/APC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
1
Kontakttype høyre
SC/APC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
1
Tilpassede standarder
G.657.A1

Diverse

Farge
Gul

Størrelser og vekt

Lengde
1.5 m
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på