Ubiquiti UniFi 0.5m LC LC OM3

Ubiquiti UniFi 0.5m LC LC OM3

255 kr
Frakt fra 99 kr
Kan sendes omgående (12 på lager)
Ubiquiti artikkelnr. UOC-0.5
Dustin artikkelnr. 5011227153

Raske fakta

  • Tilkobling 1
    LC
  • Tilkobling 2
    LC
  • Fiberoptisk type
    OM3
  • Produktfarge
    Akva
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon UniFi

Topptekst

Produsent

Egenskaper

Kabellengde
0.5 m
Tilkobling 1
LC
Tilkobling 2
LC
Connector 1 kjønn
Hankjønn
Connector 2 kjønn
Hankjønn
Fiberoptisk type
OM3
Produktfarge
Akva
Ethernet-grensesnittype
10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
10 Gbit/s
Støttede bølgelengder
850,1310 nm

Datainnpakking

Antall per pakke
1 pc(s)

Logistikk data

Harmonisert system (HS)-kode
85447000

Andre kunder har også sett på

...loading recently viewed