img

Mikrotik S+31DLC10D

10 Gigabit Ethernet

1 409 kr
  • 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011207370
  • Prod. art. nr.
  • S+31DLC10D

Spesifikasjoner

Generelt
Produsent MikroTik
Produktserie MikroTik
Modell S+31DLC10D
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
Kabel
Type venstrekontakt SFP+
Kontakttype høyre LC-enkeltmodus
SFP-modul
Produktformfaktor Plugginnmodul
Overføringsteknologi Kablet
Maks. overføringsdistanse 10000 m
Egenskaper Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
Nettverkstilknytning
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 10 Gbps
Optisk bølgelengde 1310 nm
Maskinvarespesifikasjon
Grensesnitt 1 x 10Gb Ethernet - LC-enkeltmodus