Mikrotik S+31DLC10D 10 Gigabit Ethernet

Mikrotik S+31DLC10D 10 Gigabit Ethernet

kr 1 795
Frakt fra kr 99
Bestillingsvare
Mikrotik artikkelnr. S+31DLC10D
Dustin artikkelnr. 5011207370

Raske fakta

  • Produsent
    MikroTik
  • Nettverkskabeltype
    SFP+ transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    10 Gigabit Ethernet
  • Type venstrekontakt
    SFP+
  • Kontakttype høyre
    LC-enkeltmodus

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon S+31DLC10D

Generelt

Produsent
MikroTik
Produktserie
MikroTik
Modell
S+31DLC10D
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
SFP+ transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
SFP+
Kontakttype høyre
LC-enkeltmodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
Overføringsteknologi
Kablet
Maks. overføringsdistanse
10,000 m
Egenskaper
Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
10 Gbps
Optisk bølgelengde
1310 nm

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x 10Gb Ethernet - LC-enkeltmodus
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på