aI arrow-down-small arrow-down arrow-left-corner arrow-left-small arrow-left arrow-right-corner arrow-right-small arrow-right arrow-up-small arrow-up awards badge-employee bag button-click-2 button-click calendar-check calendar carrot cart-clock check-box check circle clock close cloud-2 cloud-safe clouds-download clouds-upload code coffee compact compare computer connect-network contact-user contact conversation credit-card delivery-2 delivery desk diploma doc docs document-license download easy-workplace education email-recieve email-send email equality event-micro fabric folder food gallery gaming gift globen graph hamburger headphones heart heart home idea image info-attention it key kitchen knowledge label laptop leaf list location log-in log-out lounge-zone man-woman market meeting-2 meeting meetings minus mouse network-wifi-2 network-wifi network office-2 office-3 office-4 office pen phone plus popover-arrow popover-edge-arrow presentation printer question report-doc report-numbers report-stats screen search security-2 security seminar-micro-2 seminar-micro server service services settings shopping-cart-2 shopping-cart-3 shopping-cart-4 shopping-cart-5 shopping-cart silent skip-left skip-right solution sound speech-bubble-2 speech-bubble star statistic-2 statistic stop storage switch-account tea-1 tea-2 time-ongoing tomato trash-bin travel upload user-minus user-plus user video-elearnings video-play-button weather-activitet workplace zoom-in zoom-out
Intel Ethernet SFP28 Optics 10 Gigabit Ethernet; 25 Gigabit Ethernet

Intel Ethernet SFP28 Optics 10 Gigabit Ethernet; 25 Gigabit Ethernet

kr 3 795
Frakt fra kr 0
Bestillingsvare
Intel artikkelnr. E25GSFP28LRX
Dustin artikkelnr. 5011206306

Raske fakta

  • Produsent
    Intel
  • Nettverkskabeltype
    SFP28-transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    10 Gigabit Ethernet; 25 Gigabit Ethernet
  • Type venstrekontakt
    LC multimodus

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon Ethernet SFP28 Optics

Generelt

Produsent
Intel
Produktserie
Intel
Modell
Ethernet SFP28 Optics
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
SFP28-transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
LC multimodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 10GBase-LR; Ethernet 25GBase-LR
Maks. overføringsdistanse
100 m
Egenskaper
Vertical Cavity Surface Emitting Laser (VCSEL)
Tilpassede standarder
EN 60825; EN 60950; IEC 60825; IEC 60950; Laser Class 1; RoHS 6/6

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
10 Gigabit Ethernet; 25 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
25 Gbps
Optisk bølgelengde
1310 nm

Maskinvarespesifikasjon

Fargekategori
Sølv
Grensesnitt
1 x Ethernet 25GBase-LR - LC multi-mode
Min. driftstemperatur
-40 °C
Maks. Driftstemperatur
85 °C
Driftsfuktighet
0 - 95%

Garanti

Type
Begrenset livstidsgaranti
Service og støtte
Begrenset garanti - levetid; Pengene tilbake-garanti - 90 dager
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.