img

Microconnect Fiberoptic

ST/PC-multimodus ST/PC-multimodus OM1 40m

795 kr
  • Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011206213
  • Prod. art. nr.
  • FIB110040

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent MicroConnect
Kabel
Teknologi Fiberoptisk
Fiberoptikktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/polypropylen
Type venstrekontakt ST/PC-multimodus
Venstrekontaktkjønn Hann
Antall venstrekontakter 2
Kontakttype høyre ST/PC-multimodus
Kjønn høyre kontakt Hann
Antall kontakter høyre 2
Kjerne/mantel-diameter 62,5 / 125 mikroner
Tilpassede standarder OM1
Antall fibre 2
Diverse
Farge Oransje
Størrelser og vekt
Lengde 40 m
Service og støtte
Type 25 års garanti