Startech PCI Express Gigabit Ethernet Multimode SC Fiber Network Card
Startech PCI Express Gigabit Ethernet Multimode SC Fiber Network Card
Startech PCI Express Gigabit Ethernet Multimode SC Fiber Network Card
Startech PCI Express Gigabit Ethernet Multimode SC Fiber Network Card

StartechPCI Express Gigabit Ethernet Multimode SC Fiber Network Card

kr 2 395
Frakt fra kr 99
Startech PCI Express Gigabit Ethernet Multimode SC Fiber Network Card
2 395 kr
Bestillingsvare
Startech artikkelnr. PEX1000MMSC2
Dustin artikkelnr. 5011200468
  • Raske fakta

    • Produsent
      StarTech.com
    • Type
      1000Base-FX
    • Dataoverføringshastighet
      1 Gbps
    • Produktformfaktor
      Plugginnkort
    • Kabelføringstype
      Ethernet 1000Base-FX
    • Grensesnitts(databuss)-type
      PCI Express x1, PCIe 1.0

    Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

    Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

  • Spesifikasjon PCI Express Gigabit Ethernet Multimode SC Fiber Network Card

    Generelt

    Produsent
    StarTech.com
    Produktserie
    StarTech.com
    Modell
    PCI Express Gigabit Ethernet Multimode SC Fiber Network Card
    Type
    Nettverksadapter

    Maskinvarespesifikasjon

    Overføringsteknologi
    Kablet
    Produktformfaktor
    Plugginnkort
    Grensesnitts(databuss)-type
    PCI Express x1, PCIe 1.0
    Type
    1000Base-FX
    Grensesnitt
    1 x 1000Base-FX - SC flermodus - x 2
    Dataoverføringshastighet
    1 Gbps
    Statusindikatorer
    Lenke/aktivitet
    Min. driftstemperatur
    0 °C
    Maks. Driftstemperatur
    45 °C
    Driftsfuktighet
    5 - 95 % (ikke-kondenserende)
    Strømforbruk ved drift
    3.2 watt
    Inkludert tilbehør
    Lavprofilsbrakett

    Funksjoner og protokoll

    Kabelføringstype
    Ethernet 1000Base-FX
    Datakjedeprotokoll
    Fibre Channel
    Egenskaper
    Full dupleks-funksjon, 48 kB-pakkebuffer
    Tilpassede standarder
    FCC, RoHS
    Type
    Drivers & Utilities
    OS påkrevd
    Microsoft Windows Server 2008 R2, Microsoft Windows Server 2012, Microsoft Windows Server 2012 R2, Apple MacOS X 10.5 - 10.9, Microsoft Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10, Microsoft Windows Server 2016, Microsoft Windows Server 2003, Microsoft Windows Hyper-V Server, Linux 2.4.x to 4.11.x LTS versions only, Microsoft Windows Server 2019

    Størrelser og vekt

    Bredde
    1.9 cm
    Dybde
    11.8 cm
    Høyde
    11.8 cm
    Vekt
    70 g

    Garanti

    Type
    2 års garanti
    Service og støtte
    Begrenset garanti - 2 år
  • Tilbehør som passer til PCI Express Gigabit Ethernet Multimode SC Fiber Network Card