Mikrotik S+85DLC03D 10 Gigabit Ethernet

MikrotikS+85DLC03D10 Gigabit Ethernet

kr 795
Frakt fra kr 99
Sendes innen 3-4 dager
Mikrotik artikkelnr. S+85DLC03D
Dustin artikkelnr. 5011199999

Raske fakta

  • Produsent
    MikroTik
  • Nettverkskabeltype
    SFP+ transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    10 Gigabit Ethernet
  • Type venstrekontakt
    SFP+
  • Kontakttype høyre
    LC multimodus
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon S+85DLC03D

Generelt

Produsent
MikroTik
Produktserie
MikroTik
Modell
S+85DLC03D
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
SFP+ transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
SFP+
Kontakttype høyre
LC multimodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
Overføringsteknologi
Kablet
Maks. overføringsdistanse
300 m
Egenskaper
Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
10 Gbps
Optisk bølgelengde
850 nm

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x 10Gb Ethernet - LC multi-mode
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på