Prokord Fiber Os1 SC-SC 9/125 Duplex SM 10.0m SC/UPC SC/UPC OS1 10m
Prokord Fiber Os1 SC-SC 9/125 Duplex SM 10.0m SC/UPC SC/UPC OS1 10m
Prokord Fiber Os1 SC-SC 9/125 Duplex SM 10.0m SC/UPC SC/UPC OS1 10m
Prokord Fiber Os1 SC-SC 9/125 Duplex SM 10.0m SC/UPC SC/UPC OS1 10m
Prokord Fiber Os1 SC-SC 9/125 Duplex SM 10.0m SC/UPC SC/UPC OS1 10m

ProkordFiber Os1 SC-SC 9/125 Duplex SM 10.0mSC/UPC SC/UPC OS1 10m

kr 550
Frakt fra kr 99

Lengde: 10 m

Kan sendes omgående (40 på lager)
Prokord artikkelnr. OS1-SCSC-10
Dustin artikkelnr. 5011177986

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    SC/UPC
  • Type venstrekontakt
    SC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder
    OS1
  • Lengde
    10 m

Produktegenskaper

  • OS1
  • SC-SC
  • 9/125
  • DUPLEX
  • Singelmode
  • 1.0M

Prokord fiberkabel Halogenfri (LSZH) singelmode-fiberkabel med klassifisering OS1 SC-SC Duplex. Kabeldimensjon: 9/125µm

** Prokord, riktig kabel når du trenger dem.** Prokord har et bredt utvalg av prisgunstige kabler og nettverksprodukter som gjør at du kan arbeide så effektivt som mulig. Du kan være sikker på at du får et produkt som er nøye utvalgt og testet.

Spesifikasjon Fiber Os1 SC-SC 9/125 Duplex SM 10.0m

Topptekst

Produsent

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Enkeltmodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt
SC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
SC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
9 / 125 micron
Tilpassede standarder
OS1

Diverse

Farge
Gul

Størrelser og vekt

Lengde
10 m

Service og støtte

Type
2 års garanti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på