Prokord Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 5.0m SC/UPC LC/UPC OS1 5m
Prokord Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 5.0m SC/UPC LC/UPC OS1 5m
Prokord Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 5.0m SC/UPC LC/UPC OS1 5m
Prokord Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 5.0m SC/UPC LC/UPC OS1 5m

Prokord Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 5.0m SC/UPC LC/UPC OS1 5m

kr 326
Frakt fra kr 99
Kan sendes omgående (20 på lager)
Prokord artikkelnr. OS1-LCSC-5
Dustin artikkelnr. 5011177979

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    SC/UPC
  • Type venstrekontakt
    LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder
    OS1
  • Lengde
    5 m

Produktegenskaper

  • OS1
  • LC-SC
  • 9/125
  • DUPLEX
  • Singelmode
  • 5.0M

Prokord fiberkabel Halogenfri (LSZH) singelmode-fiberkabel med klassifisering OS1 LC-SC Duplex. Kabeldimensjon: 9/125µm

** Prokord, riktig kabel når du trenger dem.** Prokord har et bredt utvalg av prisgunstige kabler og nettverksprodukter som gjør at du kan arbeide så effektivt som mulig. Du kan være sikker på at du får et produkt som er nøye utvalgt og testet.

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 5.0m

Topptekst

Produsent
Prokord

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Enkeltmodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt
LC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
SC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
9 / 125 micron
Tilpassede standarder
OS1

Diverse

Farge
Gul

Størrelser og vekt

Lengde
5 m

Service og støtte

Type
2 års garanti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på