Prokord Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 3.0m SC/UPC LC/UPC OS1 3m
Prokord Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 3.0m SC/UPC LC/UPC OS1 3m
Prokord Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 3.0m SC/UPC LC/UPC OS1 3m
Prokord Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 3.0m SC/UPC LC/UPC OS1 3m

ProkordFiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 3.0mSC/UPC LC/UPC OS1 3m

kr 431
Frakt fra kr 99
Prokord Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 3.0m
431 kr
Kan sendes omgående (100 på lager)
Prokord artikkelnr. OS1-LCSC-3
Dustin artikkelnr. 5011177978
  • Raske fakta

    • Kontakttype høyre
      SC/UPC
    • Type venstrekontakt
      LC/UPC
    • Kjerne/mantel-diameter
      9 / 125 micron
    • Tilpassede standarder
      OS1
    • Lengde
      3 m

    Produktegenskaper

    • OS1
    • LC-SC
    • 9/125
    • DUPLEX
    • Singelmode
    • 3.0M

    Prokord fiberkabel
    Halogenfri (LSZH) singelmode-fiberkabel med klassifisering OS1 LC-SC Duplex.
    Kabeldimensjon: 9/125µm


    ** Prokord, riktig kabel når du trenger dem.**
    Prokord har et bredt utvalg av prisgunstige kabler og nettverksprodukter som gjør at du kan arbeide så effektivt som mulig. Du kan være sikker på at du får et produkt som er nøye utvalgt og testet.


    Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

    Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

  • Spesifikasjon Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 3.0m

    Topptekst

    Produsent
    Prokord

    Kabel

    Teknologi
    Fiberoptisk
    Fiberoptikktype
    Enkeltmodus
    Kappemateriale
    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
    Type venstrekontakt
    LC/UPC
    Venstrekontaktkjønn
    Hann
    Antall venstrekontakter
    2
    Kontakttype høyre
    SC/UPC
    Kjønn høyre kontakt
    Hann
    Antall kontakter høyre
    2
    Kjerne/mantel-diameter
    9 / 125 micron
    Tilpassede standarder
    OS1

    Diverse

    Farge
    Gul

    Størrelser og vekt

    Lengde
    3 m

    Service og støtte

    Type
    2 års garanti
  • Tilbehør som passer til Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 3.0m