Prokord Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 15.0m 15m LC LC OS1
Prokord Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 15.0m 15m LC LC OS1
Prokord Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 15.0m 15m LC LC OS1
Prokord Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 15.0m 15m LC LC OS1

Prokord Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 15.0m 15m LC LC OS1

549 kr
Frakt fra 99 kr
Kan sendes omgående (+100 på lager)
Prokord artikkelnr. OS1-LCLC-15
Dustin artikkelnr. 5011177974

Raske fakta

  • Tilkobling 1
    LC
  • Tilkobling 2
    LC
  • Fiberoptisk type
    OS1
  • Etterbehandlingstype på kontakt
    UPC
  • Kjernediameter
    9 µm
  • Kledningsdiameter
    125 µm
  • Fibermodusstruktur
    Enkeltmodus
  • Produktfarge
    Gult

Produktegenskaper

  • OS1
  • LC-LC
  • 9/125
  • DUPLEX
  • Singelmode
  • 1.0M

Prokord fiberkabel Halogenfri (LSZH) singelmode-fiberkabel med klassifisering OS1 LC-LC Duplex. Kabeldimensjon: 9/125µm

** Prokord, riktig kabel når du trenger dem.** Prokord har et bredt utvalg av prisgunstige kabler og nettverksprodukter som gjør at du kan arbeide så effektivt som mulig. Du kan være sikker på at du får et produkt som er nøye utvalgt og testet.

Spesifikasjon Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 15.0m

Topptekst

Produsent

Egenskaper

Kabellengde
15 m
Tilkobling 1
LC
Tilkobling 2
LC
Connector 1 kjønn
Hankjønn
Connector 2 kjønn
Hankjønn
Fiberoptisk type
OS1
Etterbehandlingstype på kontakt
UPC
Kjernediameter
9 µm
Kledningsdiameter
125 µm
Fibermodusstruktur
Enkeltmodus
Produktfarge
Gult
Jakkemateriale
Low smoke zero halogen (LSZH)

Logistikk data

Harmonisert system (HS)-kode
85447000

Dokumenter Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 15.0m

Andre kunder har også sett på

...loading recently viewed