Prokord Fiber Om1 SC-SC 62.5/125 Duplex MM 5.0M SC/UPC SC/UPC OM1 5m
Prokord Fiber Om1 SC-SC 62.5/125 Duplex MM 5.0M SC/UPC SC/UPC OM1 5m
Prokord Fiber Om1 SC-SC 62.5/125 Duplex MM 5.0M SC/UPC SC/UPC OM1 5m
Prokord Fiber Om1 SC-SC 62.5/125 Duplex MM 5.0M SC/UPC SC/UPC OM1 5m
Prokord Fiber Om1 SC-SC 62.5/125 Duplex MM 5.0M SC/UPC SC/UPC OM1 5m

ProkordFiber Om1 SC-SC 62.5/125 Duplex MM 5.0MSC/UPC SC/UPC OM1 5m

kr 340
Frakt fra kr 99
Prokord Fiber Om1 SC-SC 62.5/125 Duplex MM 5.0M
340 kr
Kan sendes omgående (29 på lager)
Prokord artikkelnr. OM1-SCSC-5
Dustin artikkelnr. 5011177967
  • Raske fakta

    • Kontakttype høyre
      SC/UPC
    • Type venstrekontakt
      SC/UPC
    • Kjerne/mantel-diameter
      62,5 / 125 mikroner
    • Tilpassede standarder
      OM1
    • Lengde
      5 m

    Produktegenskaper

    • OM1
    • SC-SC
    • 62.5/125
    • DUPLEX
    • Multimode
    • 5.0M
    **Prokord fiberkabel**
    Halogenfri (LSZH) multimode-fiberkabel med klassifisering OM1 SC-SC Duplex.
    Kabeldimensjon: 62.5/125µm

    ** Prokord, riktig kabel når du trenger dem.**
    Prokord har et bredt utvalg av prisgunstige kabler og nettverksprodukter som gjør at du kan arbeide så effektivt som mulig. Du kan være sikker på at du får et produkt som er nøye utvalgt og testet.

    Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

    Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

  • Spesifikasjon Fiber Om1 SC-SC 62.5/125 Duplex MM 5.0M

    Topptekst

    Produsent
    Prokord

    Kabel

    Teknologi
    Fiberoptisk
    Fiberoptikktype
    Multimodus
    Kappemateriale
    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
    Type venstrekontakt
    SC/UPC
    Venstrekontaktkjønn
    Hann
    Antall venstrekontakter
    2
    Kontakttype høyre
    SC/UPC
    Kjønn høyre kontakt
    Hann
    Antall kontakter høyre
    2
    Kjerne/mantel-diameter
    62,5 / 125 mikroner
    Tilpassede standarder
    OM1

    Størrelser og vekt

    Lengde
    5 m

    Service og støtte

    Type
    2 års garanti
  • Tilbehør som passer til Fiber Om1 SC-SC 62.5/125 Duplex MM 5.0M