Prokord Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 25.0M 25m LC LC OM1
Prokord Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 25.0M 25m LC LC OM1
Prokord Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 25.0M 25m LC LC OM1
Prokord Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 25.0M 25m LC LC OM1
Prokord Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 25.0M 25m LC LC OM1

Prokord Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 25.0M 25m LC LC OM1

720 kr
Frakt fra 99 kr
46 beregnet til lager: 12.12.2024
Lignende produkter på lager
Prokord artikkelnr. OM1-LC-LC-25
Dustin artikkelnr. 5011177956

Raske fakta

  • Tilkobling 1
    LC
  • Tilkobling 2
    LC
  • Fiberoptisk type
    OM1
  • Etterbehandlingstype på kontakt
    UPC
  • Kjernediameter
    62.5 µm
  • Kledningsdiameter
    125 µm
  • Fibermodusstruktur
    Multi-modus
  • Produktfarge
    Oransje

Produktegenskaper

  • OM1
  • LC-LC
  • 62.5/125
  • DUPLEX
  • Multimode
  • 0.5M

Prokord fiberkabel Halogenfri (LSZH) multimode-fiberkabel med klassifisering OM1 LC-LC Duplex. Kabeldimensjon: 62.5/125µm

** Prokord, riktig kabel når du trenger dem.** Prokord har et bredt utvalg av prisgunstige kabler og nettverksprodukter som gjør at du kan arbeide så effektivt som mulig. Du kan være sikker på at du får et produkt som er nøye utvalgt og testet.

Spesifikasjon Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 25.0M

Topptekst

Produsent

Egenskaper

Kabellengde
25 m
Tilkobling 1
LC
Tilkobling 2
LC
Connector 1 kjønn
Hankjønn
Connector 2 kjønn
Hankjønn
Fiberoptisk type
OM1
Etterbehandlingstype på kontakt
UPC
Kjernediameter
62.5 µm
Kledningsdiameter
125 µm
Fibermodusstruktur
Multi-modus
Produktfarge
Oransje
Jakkemateriale
Low smoke zero halogen (LSZH)

Logistikk data

Harmonisert system (HS)-kode
85447000

Dokumenter Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 25.0M

Andre kunder har også sett på

...loading recently viewed