Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 10.0M SC/UPC LC/UPC OM3 10m
Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 10.0M SC/UPC LC/UPC OM3 10m
Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 10.0M SC/UPC LC/UPC OM3 10m
Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 10.0M SC/UPC LC/UPC OM3 10m

ProkordFiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 10.0MSC/UPC LC/UPC OM3 10m

kr 589
Frakt fra kr 99
Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 10.0M
589 kr
Kan sendes omgående (29 på lager)
Prokord artikkelnr. OM3-LCSC-10
Dustin artikkelnr. 5011177944
  • Raske fakta

    • Kontakttype høyre
      SC/UPC
    • Type venstrekontakt
      LC/UPC
    • Kjerne/mantel-diameter
      50 / 125 mikroner
    • Tilpassede standarder
      OM3
    • Lengde
      10 m

    Produktegenskaper

    • OM3
    • LC-SC
    • 50/125
    • DUPLEX
    • Multimode
    • 10M

    Prokord fiberkabel
    Halogenfri (LSZH) multimode-fiberkabel med klassifisering OM3 LC-SC Duplex.
    Kabeldimensjon: 50/125µm


    ** Prokord, riktig kabel når du trenger dem.**
    Prokord har et bredt utvalg av prisgunstige kabler og nettverksprodukter som gjør at du kan arbeide så effektivt som mulig. Du kan være sikker på at du får et produkt som er nøye utvalgt og testet.


    Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

    Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

  • Spesifikasjon Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 10.0M

    Topptekst

    Produsent
    Prokord

    Kabel

    Teknologi
    Fiberoptisk
    Fiberoptikktype
    Multimodus
    Kappemateriale
    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
    Type venstrekontakt
    LC/UPC
    Venstrekontaktkjønn
    Hann
    Antall venstrekontakter
    2
    Kontakttype høyre
    SC/UPC
    Kjønn høyre kontakt
    Hann
    Antall kontakter høyre
    2
    Kjerne/mantel-diameter
    50 / 125 mikroner
    Tilpassede standarder
    OM3

    Størrelser og vekt

    Lengde
    10 m

    Service og støtte

    Type
    2 års garanti
  • Tilbehør som passer til Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 10.0M