Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 10.0M SC/UPC LC/UPC OM3 10m
Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 10.0M SC/UPC LC/UPC OM3 10m
Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 10.0M SC/UPC LC/UPC OM3 10m
Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 10.0M SC/UPC LC/UPC OM3 10m

ProkordFiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 10.0MSC/UPC LC/UPC OM3 10m

kr 589
Frakt fra kr 99

Lengde: 10 m

Kan sendes omgående (37 på lager)
Prokord artikkelnr. OM3-LCSC-10
Dustin artikkelnr. 5011177944

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    SC/UPC
  • Type venstrekontakt
    LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder
    OM3
  • Lengde
    10 m

Produktegenskaper

  • OM3
  • LC-SC
  • 50/125
  • DUPLEX
  • Multimode
  • 0.5M

Prokord fiberkabel Halogenfri (LSZH) multimode-fiberkabel med klassifisering OM3 LC-SC Duplex. Kabeldimensjon: 50/125µm

** Prokord, riktig kabel når du trenger dem.** Prokord har et bredt utvalg av prisgunstige kabler og nettverksprodukter som gjør at du kan arbeide så effektivt som mulig. Du kan være sikker på at du får et produkt som er nøye utvalgt og testet.

Spesifikasjon Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 10.0M

Topptekst

Produsent

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Multimodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt
LC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
SC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
50 / 125 mikroner
Tilpassede standarder
OM3

Størrelser og vekt

Lengde
10 m

Service og støtte

Type
2 års garanti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på