Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 1.0M 1m LC SC OM3
Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 1.0M 1m LC SC OM3
Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 1.0M 1m LC SC OM3
Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 1.0M 1m LC SC OM3

Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 1.0M 1m LC SC OM3

393 kr
Frakt fra 99 kr
Kan sendes omgående (68 på lager)
Prokord artikkelnr. OM3-LCSC-1
Dustin artikkelnr. 5011177939

Raske fakta

  • Tilkobling 1
    LC
  • Tilkobling 2
    SC
  • Fiberoptisk type
    OM3
  • Etterbehandlingstype på kontakt
    UPC
  • Kjernediameter
    50 µm
  • Kledningsdiameter
    125 µm
  • Fibermodusstruktur
    Multi-modus
  • Produktfarge
    Teal

Produktegenskaper

  • OM3
  • LC-SC
  • 50/125
  • DUPLEX
  • Multimode
  • 0.5M

Prokord fiberkabel Halogenfri (LSZH) multimode-fiberkabel med klassifisering OM3 LC-SC Duplex. Kabeldimensjon: 50/125µm

** Prokord, riktig kabel når du trenger dem.** Prokord har et bredt utvalg av prisgunstige kabler og nettverksprodukter som gjør at du kan arbeide så effektivt som mulig. Du kan være sikker på at du får et produkt som er nøye utvalgt og testet.

Spesifikasjon Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 1.0M

Topptekst

Produsent

Egenskaper

Kabellengde
1 m
Tilkobling 1
LC
Tilkobling 2
SC
Connector 1 kjønn
Hankjønn
Connector 2 kjønn
Hankjønn
Fiberoptisk type
OM3
Etterbehandlingstype på kontakt
UPC
Kjernediameter
50 µm
Kledningsdiameter
125 µm
Fibermodusstruktur
Multi-modus
Produktfarge
Teal
Jakkemateriale
Low smoke zero halogen (LSZH)

Logistikk data

Harmonisert system (HS)-kode
85447000

Dokumenter Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 1.0M

...loading recently viewed