Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 20.0M LC/UPC LC/UPC OM3 20m
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 20.0M LC/UPC LC/UPC OM3 20m
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 20.0M LC/UPC LC/UPC OM3 20m
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 20.0M LC/UPC LC/UPC OM3 20m

ProkordFiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 20.0MLC/UPC LC/UPC OM3 20m

kr 785
Frakt fra kr 99

Lengde: 20 m

Kan sendes omgående (77 på lager)
Prokord artikkelnr. OM3-LCLC-20
Dustin artikkelnr. 5011177937

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    LC/UPC
  • Type venstrekontakt
    LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder
    OM3
  • Lengde
    20 m

Produktegenskaper

  • OM3
  • LC-LC
  • 50/125
  • DUPLEX
  • Multimode
  • 0.5M

Prokord fiberkabel Halogenfri (LSZH) multimode-fiberkabel med klassifisering OM3 LC-LC Duplex. Kabeldimensjon: 50/125µm

** Prokord, riktig kabel når du trenger dem.** Prokord har et bredt utvalg av prisgunstige kabler og nettverksprodukter som gjør at du kan arbeide så effektivt som mulig. Du kan være sikker på at du får et produkt som er nøye utvalgt og testet.

Spesifikasjon Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 20.0M

Topptekst

Produsent

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Multimodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt
LC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
LC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
50 / 125 mikroner
Tilpassede standarder
OM3

Størrelser og vekt

Lengde
20 m

Service og støtte

Type
2 års garanti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på