Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 5.0M LC/UPC LC/UPC OM3 5m
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 5.0M LC/UPC LC/UPC OM3 5m
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 5.0M LC/UPC LC/UPC OM3 5m
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 5.0M LC/UPC LC/UPC OM3 5m

ProkordFiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 5.0MLC/UPC LC/UPC OM3 5m

kr 498
Frakt fra kr 99
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 5.0M
498 kr
Kan sendes omgående (70 på lager)
Prokord artikkelnr. OM3-LCLC-5
Dustin artikkelnr. 5011177933
  • Raske fakta

    • Kontakttype høyre
      LC/UPC
    • Type venstrekontakt
      LC/UPC
    • Kjerne/mantel-diameter
      50 / 125 mikroner
    • Tilpassede standarder
      OM3
    • Lengde
      5 m

    Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

    Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

  • Spesifikasjon Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 5.0M

    Topptekst

    Produsent
    Prokord

    Kabel

    Teknologi
    Fiberoptisk
    Fiberoptikktype
    Multimodus
    Kappemateriale
    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
    Type venstrekontakt
    LC/UPC
    Venstrekontaktkjønn
    Hann
    Antall venstrekontakter
    2
    Kontakttype høyre
    LC/UPC
    Kjønn høyre kontakt
    Hann
    Antall kontakter høyre
    2
    Kjerne/mantel-diameter
    50 / 125 mikroner
    Tilpassede standarder
    OM3

    Størrelser og vekt

    Lengde
    5 m

    Service og støtte

    Type
    2 års garanti
  • Tilbehør som passer til Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 5.0M