img
img
img
img

Startech Fiber Media Converter

Fibermedieomformer RJ-45 SC flermodus

1 495 kr
  • 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011174172
  • Prod. art. nr.
  • MCMGBSCMM055

Spesifikasjoner

Generelt
Produsent StarTech
Modell Multimode (MM) SC Fiber Media Converter for 10/100/1000 Network - 550m Range - Gigabit Ethernet - 850nm - Full Duplex (MCMGBSCMM055)
Type Fibermedieomformer
Nettverkstilknytning
Datakjedeprotokoll Ethernet, Fast Ethernet
Dataoverføringshastighet 1000 Mbps
Maks. overføringsdistanse 550 km
Optisk bølgelengde 850 nm
Tilpassede standarder IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
Type venstrekontakt RJ-45
Kontakttype høyre SC flermodus
Maskinvarespesifikasjon
Produktformfaktor Ekstern
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 1000Base-SX, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 1000Base-T
Venstre konnektortype RJ-45
Høyre konnektortype SC flermodus
Grensesnitt 1 x Ethernet 100Base-SX - SC multi-mode hunn x 2, 1 x Ethernet 100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 hunn
Statusindikatorer Portdupleksmodus, Strøm, Lenke/aktivitet
Egenskaper Full dupleksmodus, Overspenningsvern, Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), 9 KB Jumbo Frame
Type Ekstern strømadapter
Nominell spenning AC 100 - 240 V
Strømforbruk ved drift 5 watt
Tilpassede standarder FCC, RoHS, WEEE, cUL
Farge Svart
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 50 °C
Driftsfuktighet 5 - 90%
Størrelser og vekt
Bredde 7 cm
Dybde 9.7 cm
Høyde 2.6 cm
Vekt 200 g
Garanti
Type 2 års garanti
Service og støtte Begrenset garanti - 2 år