Adder AdderLink

AdderAdderLink

kr 795
Frakt fra kr 99
Bestillingsvare
Adder artikkelnr. SFP-MM-LC
Dustin artikkelnr. 5011166572
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon AdderLink

Topptekst

Produsent
Merke
Produktserie
AdderLink
Pakket mengde
1
Kompatibilitet
PC

Generelt

Produsent
Produktserie
AdderLink
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
SFP (mini-GBIC) transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
LC multimodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
Overføringsteknologi
Kablet
Maks. overføringsdistanse
500 m

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x nettverk - LC multi-mode x 2
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.