img

Allied Telesis AT-MC102XL

Fibermedieomformer SC flermodus RJ-45

1 395 kr
  • 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011164788
  • Prod. art. nr.
  • AT-MC102XL

Spesifikasjoner

Generelt
Produsent Allied Telesis
Produktserie Allied Telesis AT
Modell MC102XL
Type Fibermedieomformer
Nettverkstilknytning
Datakjedeprotokoll Fast Ethernet
Dataoverføringshastighet 100 Mbps
Maks. overføringsdistanse 2 km
Portantall 1
Optisk bølgelengde 1310 nm
Tilpassede standarder IEEE 802.1Q
Type venstrekontakt SC flermodus
Kontakttype høyre RJ-45
Maskinvarespesifikasjon
Produktformfaktor Ekstern
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 100Base-FX, Ethernet 100Base-TX
Venstre konnektortype SC flermodus
Høyre konnektortype RJ-45
Grensesnitt 1 x Ethernet 100Base-TX - RJ-45, 1 x Ethernet 100Base-FX - SC multi-mode x 2
Statusindikatorer Portdupleksmodus, Strøm, Link OK, Testmodus, Lenke/aktivitet
Egenskaper Halv dupleksmodus, Full dupleksmodus, Auto-negotiation, MissingLink, Auto-uplink (auto MDI/MDI-X)
Type Ekstern strømadapter
Tilpassede standarder RoHS, FCC-klasse B-sertifisert, CSA, UL, TUV, cUL
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 40 °C
Driftsfuktighet 5 - 95%
Størrelser og vekt
Bredde 10.5 cm
Dybde 9.5 cm
Høyde 2.5 cm
Vekt 294 g
Garanti
Type 5 års garanti
Service og støtte Begrenset garanti - 5 år