Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 10 Gigabit Ethernet

UbiquitiU Fiber Multi-Mode10 Gigabit Ethernet

kr 4 995
Frakt fra kr 0
Kan sendes innen 48 timer
Ubiquiti artikkelnr. UF-MM-10G-20
Dustin artikkelnr. 5011158876

Raske fakta

  • Produsent
  • Nettverkskabeltype
    SFP+ transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    10 Gigabit Ethernet
  • Type venstrekontakt
    LC multimodus
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon U Fiber Multi-Mode

Generelt

Produsent
Produktserie
Ubiquiti U Fiber
Modell
Multi-Mode
Pakket mengde
20
Nettverkskabeltype
SFP+ transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
LC multimodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
Overføringsteknologi
Kablet
Maks. overføringsdistanse
300 m

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
10 Gbps
Optisk bølgelengde
850 nm

Maskinvarespesifikasjon

Fargekategori
Sølv
Grensesnitt
1 x 10Gb Ethernet - LC multi-mode hunn x 2
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på