img

Intel Ethernet SFP+ SR Optics

Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet

1 795 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011156739
  • Prod. art. nr.
  • E10GSFPSRX

Spesifikasjoner

Generelt
Produsent Intel
Produktserie Intel
Modell Ethernet SFP+ SR Optics
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
Kabel
Type venstrekontakt LC
SFP-modul
Produktformfaktor Plugginnmodul
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 1000Base-SX, Ethernet 10GBase-SR
Tilpassede standarder RoHS 6/6, MSA, IEC 60825, IEC 60950
Nettverkstilknytning
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 10 Gbps
Optisk bølgelengde 850 nm
Maskinvarespesifikasjon
Grensesnitt 1 x Ethernet 10GBase-SR - LC
Min. driftstemperatur -5 °C
Maks. Driftstemperatur 85 °C
Garanti
Type Begrenset livstidsgaranti
Service og støtte Begrenset garanti - levetid
Få fortrinnsrett på Black Friday!