Ubiquiti UFiber WiFi
Ubiquiti UFiber WiFi
Ubiquiti UFiber WiFi
Ubiquiti UFiber WiFi

Ubiquiti UFiber WiFi

kr 899
Frakt fra kr 99
Beregnet til lager: 13.12.2021
Ubiquiti artikkelnr. UF-WIFI
Dustin artikkelnr. 5011155355

Raske fakta

  • Trådløs protokoll
    802.11n
  • Dataoverføringshastighet
    2488 Mbps
  • Fargekategori
    Svart
  • Formfaktor
    Veggmonterbar
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon UFiber WiFi

Generelt

Produsent
Ubiquiti
Modell
WiFi
Type
Trådløs ruter
Pakket mengde
1

Nettverk

Trådløs protokoll
802.11n
Dataoverføringshastighet
2488 Mbps

Maskinvarespesifikasjon

Formfaktor
Veggmonterbar
Overføringsteknologi
Kablet, Trådløs
Grensesnitt
LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45, WAN: 1 x GPON - SC/APC
Antall WAN-porter
1
Integrert svitsj
4-portssvitsj
Datakjedeprotokoll
Ethernet, Fast Ethernet, GPON, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11n
Type
Ekstern strømadapter
Strømforbruk ved drift
7 W
Fargekategori
Svart
Produsent
MIPS
Installert antall
1
Klokkehastighet
0.9 GHz
Teknologi
DDR SDRAM

Bruk

Egenskaper
Bromodus, Nullstillingsknapp, Passiv PoE-støtte, FCC, IC
Min. driftstemperatur
-10 °C
Maks. Driftstemperatur
45 °C
Driftsfuktighet
10 - 90% (ikke-kondenserende)

Størrelser og vekt

Bredde
12.634 cm
Dybde
12.609 cm
Høyde
3.165 cm
Vekt
190 g
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på