Nyhet
Ubiquiti UFiber WiFi
Ubiquiti UFiber WiFi
Ubiquiti UFiber WiFi
Ubiquiti UFiber WiFi

UbiquitiUFiber WiFi

kr 949
Frakt fra kr 99
Ubiquiti UFiber WiFi
949 kr
Kan sendes omgående (7 på lager)
Ubiquiti artikkelnr. UF-WIFI
Dustin artikkelnr. 5011155355
  • Raske fakta

    • Trådløs protokoll
      802.11n
    • Dataoverføringshastighet
      2488 Mbps
    • Fargekategori
      Svart

    Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

    Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

  • Spesifikasjon UFiber WiFi

    Generelt

    Produsent
    Ubiquiti
    Modell
    WiFi
    Type
    Trådløs ruter
    Pakket mengde
    1

    Nettverk

    Trådløs protokoll
    802.11n
    Dataoverføringshastighet
    2488 Mbps

    Maskinvarespesifikasjon

    Formfaktor
    Veggmonterbar
    Overføringsteknologi
    Trådløs, Kablet
    Grensesnitt
    LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45, WAN: 1 x GPON - SC/APC
    Antall WAN-porter
    1
    Integrert svitsj
    4-portssvitsj
    Datakjedeprotokoll
    Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11n, GPON
    Type
    Ekstern strømadapter
    Strømforbruk ved drift
    7 watt
    Fargekategori
    Svart
    Produsent
    MIPS
    Installert antall
    1
    Klokkehastighet
    0.9 GHz
    Teknologi
    DDR SDRAM

    Bruk

    Egenskaper
    Nullstillingsknapp, Passiv PoE-støtte, Bromodus, IC, FCC
    Min. driftstemperatur
    -10 °C
    Maks. Driftstemperatur
    45 °C
    Driftsfuktighet
    10 - 90% (ikke-kondenserende)

    Størrelser og vekt

    Bredde
    12.634 cm
    Dybde
    12.609 cm
    Høyde
    3.165 cm
    Vekt
    190 g

    Nedlastbare dokumenter

    PDF dokument

  • Tilbehør som passer til UFiber WiFi