img

Allied Telesis AT MC103XL

Fibermedieomformer SC-enkeltmodus RJ-45

Mediakonverterer Kobber til Fiber

2 295 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011136161
  • Prod. art. nr.
  • AT-MC103XL-60

Spesifikasjoner

Generelt
Produsent Allied Telesis
Produktserie Allied Telesis AT
Modell MC103XL
Type Fibermedieomformer
Nettverkstilknytning
Datakjedeprotokoll Fast Ethernet
Dataoverføringshastighet 100 Mbps
Maks. overføringsdistanse 15 km
Optisk bølgelengde 1310 nm
Tilpassede standarder IEEE 802.1Q
Type venstrekontakt SC-enkeltmodus
Kontakttype høyre RJ-45
Maskinvarespesifikasjon
Produktformfaktor Ekstern
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 100Base-FX, Ethernet 100Base-TX
Venstre konnektortype SC-enkeltmodus
Høyre konnektortype RJ-45
Grensesnitt 1 x Ethernet 100Base-TX - RJ-45, 1 x Ethernet 100Base-FX - SC single-mode x 2
Statusindikatorer Portdupleksmodus, Strøm, Link OK, Testmodus, Lenke/aktivitet
Egenskaper Halv dupleksmodus, Full dupleksmodus, Auto-negotiation, MissingLink, Auto-uplink (auto MDI/MDI-X)
Type Ekstern strømadapter
Tilpassede standarder RoHS, FCC-klasse B-sertifisert, CSA, UL, TUV, cUL
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 40 °C
Driftsfuktighet 5 - 95%
Størrelser og vekt
Bredde 10.5 cm
Dybde 9.5 cm
Høyde 2.5 cm
Vekt 294 g
Få fortrinnsrett på Black Friday!