img

Allied Telesis AT DMC1000/ST

Fibermedieomformer RJ-45 ST flermodus

2 995 kr
  • Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011136138
  • Prod. art. nr.
  • AT-DMC1000/ST-50

Spesifikasjoner

Generelt
Produsent Allied Telesis
Produktserie Allied Telesis AT
Modell DMC1000/ST
Type Fibermedieomformer
Nettverkstilknytning
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 1000 Mbps
Maks. overføringsdistanse 0.5 km
Optisk bølgelengde 850 nm
Tilpassede standarder IEEE 802.1Q
Type venstrekontakt RJ-45
Kontakttype høyre ST flermodus
Maskinvarespesifikasjon
Produktformfaktor Skrivebord
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 1000Base-SX, Ethernet 1000Base-T
Venstre konnektortype RJ-45
Høyre konnektortype ST flermodus
Grensesnitt 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode hunn x 2, 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 hunn
Statusindikatorer System, Lenke/aktivitet
Egenskaper USB-strømforsyning, Automatic Link Restoration, Auto-negotiation, VLAN støttet, Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), Smart Missing Link (SML)
Type Ekstern strømadapter
Tilpassede standarder RoHS, UL 60950-1, EN 60950-1, FCC Klasse A godkjent, VCCI, C-Tick, CISPR 22 klasse A, EN 55022 Class A, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 40 °C
Driftsfuktighet 5 - 95 % (ikke-kondenserende)
Størrelser og vekt
Bredde 3.18 cm
Dybde 9.14 cm
Høyde 2.16 cm
Vekt 113 g
Bli først i køen til Black Friday