Allied Telesis AT-DMC1000/SC Fibermedieomformer RJ-45 SC flermodus

Allied TelesisAT-DMC1000/SCFibermedieomformer RJ-45 SC flermodus

kr 4 595
Frakt fra kr 0
Allied Telesis artikkelnr. AT-DMC1000/SC-50
Dustin artikkelnr. 5011136137

Raske fakta

  • Type
    Fibermedieomformer
  • Datakjedeprotokoll
    Gigabit Ethernet
  • Dataoverføringshastighet
    1,000, 1 Mbps
  • Type venstrekontakt
    RJ-45
  • Kontakttype høyre
    SC flermodus
  • Maks. overføringsdistanse
    0.5 km
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon AT-DMC1000/SC

Generelt

Produktserie
Allied Telesis AT
Modell
DMC1000
Pakket mengde
1
Type
Fibermedieomformer
Nettverkskabeltype
Fibermedieomformer

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
1,000, 1 Mbps
Maks. overføringsdistanse
0.5 km
Optisk bølgelengde
850 nm
Tilpassede standarder
IEEE 802.1Q
Type venstrekontakt
RJ-45
Kontakttype høyre
SC flermodus

Kabel

Type venstrekontakt
RJ-45
Kontakttype høyre
SC flermodus

Maskinvarespesifikasjon

Produktformfaktor
Skrivebord
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 1000Base-SX, Ethernet 1000Base-T
Venstre konnektortype
RJ-45
Høyre konnektortype
SC flermodus
Grensesnitt
1 x Ethernet 1000Base-SX - SC multi-mode hunn x 2, 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 hunn
Statusindikatorer
Lenke/aktivitet
Egenskaper
Automatic Link Restoration, Auto-negotiation, Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), Smart Missing Link (SML), USB-strømforsyning, VLAN støttet
Type
Ekstern strømadapter
Tilpassede standarder
CISPR 22 klasse A, C-Tick, EN 55022 Class A, EN 60950-1, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, FCC Klasse A godkjent, RoHS, UL 60950-1, VCCI
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. Driftstemperatur
40 °C
Driftsfuktighet
5 - 95 % (ikke-kondenserende)

SFP-modul

Produktformfaktor
Skrivebord
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 1000Base-SX, Ethernet 1000Base-T
Maks. overføringsdistanse
500 m
Egenskaper
Automatic Link Restoration, Auto-negotiation, Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), Smart Missing Link (SML), USB-strømforsyning, VLAN støttet
Tilpassede standarder
CISPR 22 klasse A, C-Tick, EN 55022 Class A, EN 60950-1, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, FCC Klasse A godkjent, RoHS, UL 60950-1, VCCI, IEEE 802.1Q

Network

Link Protocol
Gigabit Ethernet

Størrelser og vekt

Bredde
3.18 cm
Dybde
9.14 cm
Høyde
2.16 cm
Vekt
113 g
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Dokumenter AT-DMC1000/SC

PDF dokument

Andre kunder har også sett på