img

Allied Telesis AT-DMC1000/LC

Fibermedieomformer RJ-45 LC multimodus

1 595 kr
  • 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011136136
  • Prod. art. nr.
  • AT-DMC1000/LC-50

Spesifikasjoner

Generelt
Produsent Allied Telesis
Produktserie Allied Telesis AT
Modell DMC1000
Type Fibermedieomformer
Nettverkstilknytning
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 1000 Mbps
Maks. overføringsdistanse 0.5 km
Optisk bølgelengde 850 nm
Tilpassede standarder IEEE 802.1Q
Type venstrekontakt RJ-45
Kontakttype høyre LC multimodus
Maskinvarespesifikasjon
Produktformfaktor Skrivebord
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 1000Base-SX, Ethernet 1000Base-T
Venstre konnektortype RJ-45
Høyre konnektortype LC multimodus
Grensesnitt 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode hunn x 2, 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 hunn
Statusindikatorer Lenke/aktivitet
Egenskaper USB-strømforsyning, Automatic Link Restoration, Auto-negotiation, VLAN støttet, Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), Smart Missing Link (SML)
Type Ekstern strømadapter
Tilpassede standarder RoHS, UL 60950-1, EN 60950-1, FCC Klasse A godkjent, VCCI, C-Tick, CISPR 22 klasse A, EN 55022 Class A, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 40 °C
Driftsfuktighet 5 - 95 % (ikke-kondenserende)
Størrelser og vekt
Bredde 3.18 cm
Dybde 9.14 cm
Høyde 2.16 cm
Vekt 113 g