img

Allied Telesis AT MMC200/LC

Fibermedieomformer RJ-45 LC multimodus

1 695 kr
  • Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011136133
  • Prod. art. nr.
  • AT-MMC200/LC-60

Spesifikasjoner

Generelt
Produsent Allied Telesis
Produktserie Allied Telesis AT
Modell MMC200/LC
Type Fibermedieomformer
Nettverkstilknytning
Datakjedeprotokoll Fast Ethernet
Dataoverføringshastighet 100 Mbps
Maks. overføringsdistanse 2 km
Optisk bølgelengde 1310 nm
Tilpassede standarder IEEE 802.1Q
Type venstrekontakt RJ-45
Kontakttype høyre LC multimodus
Maskinvarespesifikasjon
Produktformfaktor Ekstern
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 10Base-T, Ethernet 100Base-FX, Ethernet 100Base-TX
Venstre konnektortype RJ-45
Høyre konnektortype LC multimodus
Grensesnitt 1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 hunn, 1 x Ethernet 100Base-FX - LC multi-mode hunn x 2
Statusindikatorer Strøm, System, Lenke/aktivitet
Egenskaper Full dupleks-funksjon, Kan monteres på vegg, Jumbo Frames-støtte, Energy Efficient Ethernet, Automatic Link Restoration, Auto-negotiation, VLAN støttet, Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), Smart Missing Link (SML), Lagring og fremsending
Type Ekstern strømadapter
Strømforbruk ved drift 1.7 watt
Tilpassede standarder UL 60950-1, EN 60950-1, FCC Klasse A godkjent, VCCI, C-Tick, CISPR 22 klasse A, EN 55022 Class A, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024
Farge Grå
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 50 °C
Driftsfuktighet 5 - 95 % (ikke-kondenserende)
Størrelser og vekt
Bredde 5.6 cm
Dybde 10.16 cm
Høyde 2.18 cm
Vekt 170 g