Microconnect Nettverkskabel MT-RJ/UPC MT-RJ/UPC OM3 2m

Microconnect Nettverkskabel MT-RJ/UPC MT-RJ/UPC OM3 2m

kr 471
Frakt fra kr 99
Bestillingsvare
Microconnect artikkelnr. FIB332002
Dustin artikkelnr. 5011129860

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    MT-RJ/UPC
  • Type venstrekontakt
    MT-RJ/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder
    OM3
  • Lengde
    2 m
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Nettverkskabel

Topptekst

Produsent
MicroConnect

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Multimodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt
MT-RJ/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
1
Kontakttype høyre
MT-RJ/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
1
Kjerne/mantel-diameter
50 / 125 mikroner
Tilpassede standarder
OM3
Antall fibre
2

Størrelser og vekt

Lengde
2 m

Service og støtte

Type
25 års garanti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.