img

Allied Telesis AT-MMC2000/LC-60

Fibermedieomformer

2 995 kr
  • 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011129529
  • Prod. art. nr.
  • AT-MMC2000/LC-960

Spesifikasjoner

Generelt
Produsent Allied Telesis
Produktserie Allied Telesis AT
Modell MMC2000/LC
Type Fibermedieomformer
Nettverkstilknytning
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 1000 Mbps
Maks. overføringsdistanse 0.55 km
Optisk bølgelengde 850 nm
Tilpassede standarder IEEE 802.1Q
Maskinvarespesifikasjon
Produktformfaktor Ekstern
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 10Base-T, Ethernet 1000Base-SX, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 1000Base-T
Venstre konnektortype RJ-45
Høyre konnektortype LC multimodus
Grensesnitt 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode hunn x 2, 1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 hunn
Statusindikatorer Strøm, System, Lenke/aktivitet
Egenskaper Full dupleks-funksjon, Kan monteres på vegg, Jumbo Frames-støtte, Energy Efficient Ethernet, Automatic Link Restoration, Auto-negotiation, VLAN støttet, Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), Smart Missing Link (SML), Lagring og fremsending
Type Ekstern strømadapter
Tilpassede standarder UL 60950-1, EN 60950-1, FCC Klasse A godkjent, VCCI, C-Tick, CISPR 22 klasse A, EN 55022 Class A
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 50 °C
Driftsfuktighet 5 - 95 % (ikke-kondenserende)
Størrelser og vekt
Bredde 5.49 cm
Dybde 10.16 cm
Høyde 2.18 cm
Vekt 170 g