Allied Telesis AT-MMC2000/ST-60 Fibermedieomformer

Allied TelesisAT-MMC2000/ST-60Fibermedieomformer

kr 4 595
Frakt fra kr 0
Allied Telesis artikkelnr. AT-MMC2000/ST-60
Dustin artikkelnr. 5011129528

Raske fakta

  • Type
    Fibermedieomformer
  • Datakjedeprotokoll
    Gigabit Ethernet
  • Dataoverføringshastighet
    1,000, 1 Mbps
  • Maks. overføringsdistanse
    0.55 km
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon AT-MMC2000/ST-60

Generelt

Produktserie
Allied Telesis AT
Modell
MMC2000
Pakket mengde
1
Type
Fibermedieomformer
Nettverkskabeltype
Fibermedieomformer

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
1,000, 1 Mbps
Maks. overføringsdistanse
0.55 km
Optisk bølgelengde
850 nm

Kabel

Type venstrekontakt
RJ-45
Kontakttype høyre
ST flermodus

Maskinvarespesifikasjon

Produktformfaktor
Ekstern
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 1000Base-SX, Ethernet 1000Base-T, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 10Base-T
Venstre konnektortype
RJ-45
Høyre konnektortype
ST flermodus
Grensesnitt
1 x Ethernet 1000Base-SX - ST multi-mode hunn x 2, 1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 hunn
Statusindikatorer
Lenke/aktivitet, Strøm
Egenskaper
Auto-negotiation, Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), Energy Efficient Ethernet, Full dupleks-funksjon, Jumbo Frames-støtte, Kan monteres på vegg, Lagring og fremsending, Smart Missing Link (SML), VLAN støttet
Type
Ekstern strømadapter
Tilpassede standarder
CISPR 22 klasse A, C-Tick, EN 60950-1, EN55022 Class A, FCC Klasse A godkjent, UL 60950-1, VCCI
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. Driftstemperatur
50 °C
Driftsfuktighet
5 - 95 % (ikke-kondenserende)

SFP-modul

Produktformfaktor
Ekstern
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 1000Base-SX, Ethernet 1000Base-T, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 10Base-T
Maks. overføringsdistanse
550 m
Egenskaper
Auto-negotiation, Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), Energy Efficient Ethernet, Full dupleks-funksjon, Jumbo Frames-støtte, Kan monteres på vegg, Lagring og fremsending, Smart Missing Link (SML), VLAN støttet
Tilpassede standarder
CISPR 22 klasse A, C-Tick, EN 60950-1, EN55022 Class A, FCC Klasse A godkjent, UL 60950-1, VCCI

Network

Link Protocol
Gigabit Ethernet

Størrelser og vekt

Bredde
5.49 cm
Dybde
10.16 cm
Høyde
2.18 cm
Vekt
170 g
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Dokumenter AT-MMC2000/ST-60

PDF dokument

Andre kunder har også sett på