Black Week

Til kampanjen

Pro Optix Koblingskabel LC/UPC LC/UPC OM4 5m
Pro Optix Koblingskabel LC/UPC LC/UPC OM4 5m
Pro Optix Koblingskabel LC/UPC LC/UPC OM4 5m
Pro Optix Koblingskabel LC/UPC LC/UPC OM4 5m

Pro Optix Koblingskabel LC/UPC LC/UPC OM4 5m

kr 589
Frakt fra kr 99
Kan sendes omgående (3 på lager)
Pro Optix artikkelnr. OM4-LC-LC-5M-P
Dustin artikkelnr. 5011126619

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    LC/UPC
  • Type venstrekontakt
    LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder
    OM4
  • Lengde
    5 m
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Koblingskabel

Topptekst

Produsent
Pro Optix

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Multimodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/PVC
Type venstrekontakt
LC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
LC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
50 / 125 mikroner
Tilpassede standarder
OM4

Diverse

Farge
Purpur

Størrelser og vekt

Lengde
5 m

Service og støtte

Type
2 års garanti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.