Pro Optix Koblingskabel LC/UPC LC/UPC OM3 3m
Pro Optix Koblingskabel LC/UPC LC/UPC OM3 3m
Pro Optix Koblingskabel LC/UPC LC/UPC OM3 3m
Pro Optix Koblingskabel LC/UPC LC/UPC OM3 3m

Pro Optix Koblingskabel LC/UPC LC/UPC OM3 3m

kr 559
Frakt fra kr 99
Sendes innen 3-4 dager
Pro Optix artikkelnr. OM3-LC-LC-3M-P
Dustin artikkelnr. 5011126596

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    LC/UPC
  • Type venstrekontakt
    LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder
    OM3
  • Lengde
    3 m
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Koblingskabel

Topptekst

Produsent
Pro Optix

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/PVC
Type venstrekontakt
LC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
LC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
50 / 125 mikroner
Tilpassede standarder
OM3

Diverse

Farge
Purpur

Størrelser og vekt

Lengde
3 m

Service og støtte

Type
2 års garanti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på