Pro Optix Koblingskabel LC/UPC SC/UPC OM3 1m

Pro Optix Koblingskabel LC/UPC SC/UPC OM3 1m

kr 459
Frakt fra kr 99
Kan sendes omgående (15 på lager)
Pro Optix artikkelnr. OM3-LC-SC-1M-P
Dustin artikkelnr. 5011126586

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    SC/UPC
  • Type venstrekontakt
    LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder
    OM3
  • Lengde
    1 m
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Koblingskabel

Topptekst

Produsent
Pro Optix

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Multimodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/PVC
Type venstrekontakt
LC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
SC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
50 / 125 mikroner
Tilpassede standarder
OM3

Diverse

Farge
Blå, Grønn

Størrelser og vekt

Lengde
1 m

Service og støtte

Type
2 års garanti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.