Pro Optix Koblingskabel SC/UPC LC/UPC OM1 2m
Pro Optix Koblingskabel SC/UPC LC/UPC OM1 2m
Pro Optix Koblingskabel SC/UPC LC/UPC OM1 2m
Pro Optix Koblingskabel SC/UPC LC/UPC OM1 2m

Pro Optix Koblingskabel SC/UPC LC/UPC OM1 2m

Produktet er midlertidig utsolgt eller permanent utgått. Se tilgjengelig tilbehør lenger ned på siden.

Vis tilbehør
Pro Optix artikkelnr. OM1-LC-SC-2M-P
Dustin artikkelnr. 5011126552

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    SC/UPC
  • Type venstrekontakt
    LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    62,5 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder
    OM1
  • Lengde
    2 m
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Koblingskabel

Topptekst

Produsent

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/PVC
Type venstrekontakt
LC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
SC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
62,5 / 125 mikroner
Tilpassede standarder
OM1

Diverse

Farge
Purpur

Størrelser og vekt

Lengde
2 m

Service og støtte

Type
2 års garanti