Pro Optix Koblingskabel SC/UPC SC/UPC OM1 3m

Pro Optix Koblingskabel SC/UPC SC/UPC OM1 3m

kr 366
Frakt fra kr 99
Sendes innen 3-4 dager
Pro Optix artikkelnr. OM1-SC-SC-3M-P
Dustin artikkelnr. 5011126545

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    SC/UPC
  • Type venstrekontakt
    SC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    62,5 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder
    OM1
  • Lengde
    3 m
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Koblingskabel

Topptekst

Produsent
Pro Optix

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/PVC
Type venstrekontakt
SC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
SC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
62,5 / 125 mikroner
Tilpassede standarder
OM1

Diverse

Farge
Purpur

Størrelser og vekt

Lengde
3 m

Service og støtte

Type
2 års garanti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.