Pro Optix Koblingskabel SC/APC SC/APC OS1 5m

Pro Optix Koblingskabel SC/APC SC/APC OS1 5m

kr 536
Frakt fra kr 99
Bestillingsvare
Pro Optix artikkelnr. OS1-SC/APC-SC/APC-5M-P
Dustin artikkelnr. 5011126504

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    SC/APC
  • Type venstrekontakt
    SC/APC
  • Kjerne/mantel-diameter
    9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder
    OS1
  • Lengde
    5 m

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon Koblingskabel

Topptekst

Produsent
Pro Optix

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Enkeltmodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/PVC
Type venstrekontakt
SC/APC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
SC/APC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
9 / 125 micron
Tilpassede standarder
OS1

Diverse

Farge
Gul

Størrelser og vekt

Lengde
5 m

Service og støtte

Type
2 års garanti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på