Pro Optix Koblingskabel LC/APC SC/APC OS1 2m

Pro Optix Koblingskabel LC/APC SC/APC OS1 2m

kr 458
Frakt fra kr 99
Bestillingsvare
Pro Optix artikkelnr. OS1-LC/APC-SC/APC-2M-P
Dustin artikkelnr. 5011126497

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    SC/APC
  • Type venstrekontakt
    LC/APC
  • Kjerne/mantel-diameter
    9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder
    OS1
  • Lengde
    2 m
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Koblingskabel

Topptekst

Produsent
Pro Optix

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Enkeltmodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/PVC
Type venstrekontakt
LC/APC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
SC/APC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
9 / 125 micron
Tilpassede standarder
OS1

Diverse

Farge
Gul

Størrelser og vekt

Lengde
2 m

Service og støtte

Type
2 års garanti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.