Black Week

Til kampanjen

Pro Optix Koblingskabel LC/UPC SC/APC OS2 3m

Pro Optix Koblingskabel LC/UPC SC/APC OS2 3m

kr 519
Frakt fra kr 99
Sendes innen 3-4 dager
Pro Optix artikkelnr. OS2-LC-SC/APC-3M-P
Dustin artikkelnr. 5011126484

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    SC/APC
  • Type venstrekontakt
    LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder
    OS2
  • Lengde
    3 m
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Koblingskabel

Topptekst

Produsent
Pro Optix

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Enkeltmodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/PVC
Type venstrekontakt
LC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
SC/APC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
9 / 125 micron
Tilpassede standarder
OS2

Diverse

Farge
Gul

Størrelser og vekt

Lengde
3 m

Service og støtte

Type
2 års garanti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på