Pro Optix Koblingskabel SC/APC LC/UPC OS2 1m
Pro Optix Koblingskabel SC/APC LC/UPC OS2 1m
Pro Optix Koblingskabel SC/APC LC/UPC OS2 1m
Pro Optix Koblingskabel SC/APC LC/UPC OS2 1m

Pro OptixKoblingskabelSC/APC LC/UPC OS2 1m

kr 449
Frakt fra kr 99
Sendes innen 3-4 dager
Pro Optix artikkelnr. OS2-LC-SC/APC-1M-P
Dustin artikkelnr. 5011126482

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    SC/APC
  • Type venstrekontakt
    LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder
    OS2
  • Lengde
    1 m
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Koblingskabel

Topptekst

Produsent

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/PVC
Type venstrekontakt
LC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
SC/APC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
9 / 125 micron
Tilpassede standarder
OS2

Diverse

Farge
Gul

Størrelser og vekt

Lengde
1 m

Service og støtte

Type
2 års garanti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.