img

Pro Optix Koblingskabel

LC/UPC-enkeltmodus LC/UPC-enkeltmodus OS2 1m

415 kr
  • Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011126476
  • Prod. art. nr.
  • OS2-LC-LC-1M-P

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Pro Optix
Kabel
Teknologi Fiberoptisk
Fiberoptikktype Enkeltmodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/PVC
Type venstrekontakt LC/UPC-enkeltmodus
Venstrekontaktkjønn Hann
Antall venstrekontakter 2
Kontakttype høyre LC/UPC-enkeltmodus
Kjønn høyre kontakt Hann
Antall kontakter høyre 2
Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
Tilpassede standarder OS2
Antall fibre 2
Diverse
Farge Gul
Størrelser og vekt
Lengde 100, 1 cm
Service og støtte
Type 2 års garanti