img
img

Pro Optix Koblingskabel

LC/UPC LC/UPC OS1 3m

494 kr
  • Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011126458
  • Prod. art. nr.
  • OS1-LC-LC-3M-P

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Pro Optix
Kabel
Teknologi Fiberoptisk
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/PVC
Type venstrekontakt LC/UPC
Venstrekontaktkjønn Hann
Antall venstrekontakter 2
Kontakttype høyre LC/UPC
Kjønn høyre kontakt Hann
Antall kontakter høyre 2
Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
Tilpassede standarder OS1
Diverse
Farge Purpur
Størrelser og vekt
Lengde 300, 3 cm
Service og støtte
Type 2 års garanti