Pro Optix Koblingskabel SC/UPC LC/UPC OS1 5m
Pro Optix Koblingskabel SC/UPC LC/UPC OS1 5m
Pro Optix Koblingskabel SC/UPC LC/UPC OS1 5m
Pro Optix Koblingskabel SC/UPC LC/UPC OS1 5m

Pro Optix Koblingskabel SC/UPC LC/UPC OS1 5m

kr 536
Frakt fra kr 99
Sendes innen 3-4 dager
Pro Optix artikkelnr. OS1-LC-SC-5M-P
Dustin artikkelnr. 5011126450

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    SC/UPC
  • Type venstrekontakt
    LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder
    OS1
  • Lengde
    5 m

Spesifikasjon Koblingskabel

Topptekst

Produsent
Pro Optix

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/PVC
Type venstrekontakt
LC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
SC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
9 / 125 micron
Tilpassede standarder
OS1

Diverse

Farge
Purpur

Størrelser og vekt

Lengde
5 m

Service og støtte

Type
2 års garanti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.