img

Pro Optix Koblingskabel

SC/UPC-enkeltmodus LC/UPC-enkeltmodus OS1 4m

364 kr
  • Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011126449
  • Prod. art. nr.
  • OS1-LC-SC-4M-P

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Pro Optix
Kabel
Teknologi Fiberoptisk
Fiberoptikktype Enkeltmodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/PVC
Type venstrekontakt LC/UPC-enkeltmodus
Venstrekontaktkjønn Hann
Antall venstrekontakter 2
Kontakttype høyre SC/UPC-enkeltmodus
Kjønn høyre kontakt Hann
Antall kontakter høyre 2
Tilpassede standarder OS1
Antall fibre 2
Diverse
Farge Gul
Størrelser og vekt
Lengde 400, 4 cm
Service og støtte
Type 2 års garanti