Pro Optix Koblingskabel SC/UPC SC/UPC OS1 3m
Pro Optix Koblingskabel SC/UPC SC/UPC OS1 3m
Pro Optix Koblingskabel SC/UPC SC/UPC OS1 3m
Pro Optix Koblingskabel SC/UPC SC/UPC OS1 3m

Pro Optix Koblingskabel SC/UPC SC/UPC OS1 3m

kr 498
Frakt fra kr 99
Sendes innen 3-4 dager
Pro Optix artikkelnr. OS1-SC-SC-3M-P
Dustin artikkelnr. 5011126440

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    SC/UPC
  • Type venstrekontakt
    SC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder
    OS1
  • Lengde
    3 m
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Koblingskabel

Topptekst

Produsent
Pro Optix

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Enkeltmodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/PVC
Type venstrekontakt
SC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
SC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
9 / 125 micron
Tilpassede standarder
OS1

Diverse

Farge
Gul

Størrelser og vekt

Lengde
3 m

Service og støtte

Type
2 års garanti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på