Pro Optix SFP+ transceivermodul (tilsvarer: Huawei HUA-SFP-10G-BX-D-ER) 10 Gigabit Ethernet

Pro OptixSFP+ transceivermodul (tilsvarer: Huawei HUA-SFP-10G-BX-D-ER)10 Gigabit Ethernet

kr 2 295
Frakt fra kr 99
Pro Optix SFP+ transceivermodul (tilsvarer: Huawei HUA-SFP-10G-BX-D-ER)
2 295 kr
Bestillingsvare
Pro Optix artikkelnr. HUA-SFP-10G-BX-D-ER-O
Dustin artikkelnr. 5011126273
  • Raske fakta

    • Produsent
      Pro Optix
    • Nettverkskabeltype
      SFP+ transceivermodul
    • Datakjedeprotokoll
      10 Gigabit Ethernet
    • Type venstrekontakt
      LC-enkeltmodus

    Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

    Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

  • Spesifikasjon SFP+ transceivermodul (tilsvarer: Huawei HUA-SFP-10G-BX-D-ER)

    Generelt

    Produsent
    Pro Optix
    Produktserie
    Pro Optix
    Pakket mengde
    1
    Nettverkskabeltype
    SFP+ transceivermodul

    Kabel

    Type venstrekontakt
    LC-enkeltmodus

    SFP-modul

    Produktformfaktor
    Plugginnmodul
    OEM-delenummer tilsvarende produsent
    Huawei HUA-SFP-10G-BX-D-ER
    Overføringsteknologi
    Kablet
    Kabelføringstype
    Ethernet 10GBase-ER
    Maks. overføringsdistanse
    40000 m
    Egenskaper
    Bi-Directional (BiDi), Digital Diagnostics Monitoring (DDM)

    Nettverkstilknytning

    Datakjedeprotokoll
    10 Gigabit Ethernet
    Dataoverføringshastighet
    10 Gbps
    Optisk bølgelengde
    1330 (TX) / 1270 (RX) nm

    Maskinvarespesifikasjon

    Grensesnitt
    1 x Ethernet 10GBase-ER - LC single-mode hunn x 2
    Min. driftstemperatur
    0 °C
    Maks. Driftstemperatur
    70 °C

    Garanti

    Type
    3 års garanti
    Service og støtte
    Begrenset garanti - 3 år
  • Tilbehør som passer til SFP+ transceivermodul (tilsvarer: Huawei HUA-SFP-10G-BX-D-ER)