img

Pro Optix X2-transceivermodul (tilsvarer: HP J8437A)

10 Gigabit Ethernet

3 095 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 0 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011126068
  • Prod. art. nr.
  • J8437A-O

Spesifikasjoner

Produsent Pro Optix
Produktserie Pro Optix
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype X2-transceivermodul
Type venstrekontakt SC-enkeltmodus
Produktformfaktor Plugginnmodul
OEM-delenummer tilsvarende produsent HP J8437A
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 10GBase-LR
Maks. overføringsdistanse 10000 m
Egenskaper Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 10 Gbps
Optisk bølgelengde 1310 nm
Grensesnitt 1 x Ethernet 10GBase-LR - SC single-mode hunn x 2
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 70 °C
Type 3 års garanti
Service og støtte Begrenset garanti - 3 år