Black Friday åpningstider for ordreavdelingen: Fredag 8–21, lørdag 10–15, Cyber Monday 8–21

img

Pro Optix X2-transceivermodul (tilsvarer: HP J8436A)

10 Gigabit Ethernet

2 245 kr
  • Frakt fra: 99 kr
Dette produktet er utgått og kan ikke bestilles
  • Artikkelnr.
  • 5011126066
  • Prod. art. nr.
  • J8436A-O

Spesifikasjoner

Generelt
Produsent Pro Optix
Produktserie Pro Optix
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype X2-transceivermodul
Kabel
Type venstrekontakt SC flermodus
SFP-modul
Produktformfaktor Plugginnmodul
OEM-delenummer tilsvarende produsent HP J8436A
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 10GBase-SR
Maks. overføringsdistanse 300 m
Egenskaper Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Nettverkstilknytning
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 10 Gbps
Optisk bølgelengde 850 nm
Maskinvarespesifikasjon
Grensesnitt 1 x Ethernet 10GBase-SR - SC multi-mode hunn x 2
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 70 °C
Garanti
Type 3 års garanti
Service og støtte Begrenset garanti - 3 år
Bli først i køen til Black Friday